https://www.traditionrolex.com/4https://www.traditionrolex.com/4Wygrywamy V edycję Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego ! - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu

Aktualności

Wygrywamy V edycję Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego !

10.10.2023

W dniu 04 października 2023 roku zostały ogłoszone na stronie bo.slaskie.pl wyniki głosowania mieszkańców województwa śląskiego oddawane w ramach V edycję Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego !  Po raz pierwszy szpital otrzyma blisko 1 mln złotych na inwestycję związaną z powstaniem miejsc parkingowych.

Projekt „EKO Parking w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu - budowa ekologicznych miejsc postojowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą” uzyskał poparcie 3717 osób. Dzięki tak wysokiemu poparciu społeczeństwa szpital otrzyma kwotę 982 097 zł na stworzenie nowych miejsc postojowych na terenie szpitala. Parkingi zostaną wyłożone geokratą, a wjazd na parking odbywać się będzie po przekroczeniu szlabanu. Powstanie też coś dla niezmotoryzowanych, czyli stojaki na rowery.

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom województwa śląskiego za poparcie pomysłu stworzenia miejsc postojowych. Dziękujemy też wszystkim instytucjom które zechciały nas wesprzeć swoimi głosami bo to dzięki Wam niemożliwe staje się możliwe do zrealizowania. 

Na bieżąco będziemy Was informować o postępach prac :)

Kontakt

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu
Al. Legionów 10, 41-902 Bytom