Aktualności

Skrzynki do głosowania

17.08.2023

W sobotę 19 sierpnia rusza głosowanie na projekty Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego, które potrwa do 12 września 2023 roku.

Mieszkańcy Bytomia mogą w tej edycji wesprzeć Szpital i mieć realny wpływ na rozwój miasta, oddając swój głos na zadanie: „Eko parking w WSS nr 4 w Bytomiu – budowa ekologicznych miejsc postojowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą.” (MBO-0032/W/23)

Jako pierwsi do akcji włączyli się pacjenci Dziennego Oddziału Psychiatrycznego, którzy w ramach terapii zajęciowej wykonali piękne kolorowe skrzynki do głosowania. Każde pudełko ma swoją historię.
Prace pacjentów mają zachęcić do głosowania w tradycyjnej, papierowej formie poprzez wrzucenie specjalnie przygotowanych kart do głosowania do skrzynek, które dostępne będą w sekretariatach w całym szpitalu. Zebrane w Szpitalu karty będą przekazywane do Punktu głosowania papierowego, zlokalizowanego w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu ul. Korfantego 34.


Jednocześnie zachęcamy wszystkich do głosowania elektronicznego. Lista wszystkich projektów, spośród których można wybierać, dostępna jest na stronie bo.slaskie.pl. Poprzez tę stronę można również zagłosować na nasz projekt.

Każdy głos ma znaczenie.

Kontakt

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu
Al. Legionów 10, 41-902 Bytom