Wydłużony termin zapisów na szczepionkę przeciwko COVID-19 PDF Drukuj Email

Do 28 grudnia został przedłużony termin zapisów pracowników sektora ochrony zdrowia na bezpłatne szczepienia przeciwko COVID-19. Przypomnijmy, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu znalazł się w gronie tak zwanych szpitali węzłowych.

Będą tu szczepieni wszyscy przedstawiciele sektora medycznego, to znaczy pracownicy:

• szpitali
  • stacji sanitarno-epidemiologicznych,
  • firm transportu medycznego,
  • domów pomocy społecznej,
  • miejskich ośrodków pomocy społecznej,
  • aptek, punktów aptecznych, punktów zaopatrzenia w wyroby medyczne,
  • hurtowni farmaceutycznych,
  • firm transportujących leki,
  • uczelni medycznych (także studenci kierunków medycznych),
  • izb: lekarskich, pielęgniarek i położnych, aptekarskich oraz diagnostów laboratoryjnych i fizjoterapeutów.

Szczepienia obejmują także wolontariuszy podmiotów medycznych, stażystów, pracowników firm współpracujących (m.in outsourcing żywienia, sprzątania)

Chętni powinni przesłać swoje zgłoszenie mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

• imię i nazwisko,
  • numer PESEL,
  • telefon i mail do kontaktu,
  • informację, czy dana osoba jest pracownikiem medycznym, czy nie.

Informacja o tym, kiedy rozpoczną się szczepienia i jak będzie przebiegał ich proces, zostanie podana w późniejszym terminie.

(21. 12. 2020)

Fot. pixabay