Oddziały
„Modernizacja systemu łączności
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu”„Innowacyjne, małoinwazyjne metody typu „non-fiuson” i „fiuson” chirurgicznego leczenia dysfunkcji układu kostno - neuro - mięśniowego człowieka”
„Poprawa jakości powietrza poprzez zaprojektowanie i wykonanie termomodernizacji 9- cio kondygnacyjnego budynku B Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu”
„Zapewnienie rozwoju elektronicznych usług publicznych poprzez zakup i wdrożenie systemu informatycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 4 w Bytomiu”
„Zaprojektowanie i wykonanie wielobranżowej modernizacji (adaptacji) VIII piętra (z wyłączeniem zespołu pomieszczeń przy ścianie zewnętrznej kierunku zachodniego wraz z korytarzem) budynku B dla potrzeb Oddziału Otorynolaryngologii oraz adaptacji pomieszczeń budynku C2, po dyslokacji Oddziału Otorynolaryngologii w celu utworzenia 30-łóżkowego Oddziału Medycyny Paliatywnej”„Modernizacja stanowisk pracy oraz szkolenie służące eliminowaniu zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy oraz nabyciu nowych kompetencji przez pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu i umożliwiających kontynuowanie pracy osobom w wieku aktywności zawodowej”„Modernizacja energetyczna budynków Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu wraz z instalacją systemu ogniw fotowoltaicznych i instalacją pomp ciepła w celu poprawy efektywności energetycznej modernizowanych budynków”


Jesteś pracownikiem ochrony zdrowia? Zaszczep się! PDF Drukuj Email

 

Ruszyły zapisy na bezpłatne szczepienia przeciwko COVID 19 dla wszystkich pracowników ochrony zdrowia. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu znalazł się w gronie tak zwanych szpitali węzłowych. Będą tu szczepieni wszyscy przedstawiciele sektora medycznego, nie tylko z „Czwórki”. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są do 20 grudnia.

 

 

Ze szczepień będą mogli skorzystać pracownicy: medyczni, działów technicznych, administracji, aptek (i inni), niezależnie od formy umowy (umowa o pracę, kontrakt, umowy cywilno-prawne).

Chętni powinni przesłać swoje zgłoszenie do 20 grudnia mailowo na adres: dschittek@szpital4.bytom.pl lub telefonicznie 508484087.

 

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię i nazwisko,
  • numer PESEL,
  • telefon lub mail do kontaktu,
  • informację, czy dana osoba jest pracownikiem medycznym, czy nie.

Informacja o tym, kiedy rozpoczną się szczepienia i jak będzie przebiegał ich proces zostanie podana w późniejszym terminie.

 

Szczepionka składa się z dwóch dawek, a przed podaniem każdej z nich zostanie przeprowadzona kwalifikacja do szczepienia. Po drugiej dawce otrzyma się zaświadczenie o szczepieniu. Może to być kod QR z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel. Można otrzymać zaświadczenie także w formie papierowej.

 

Przed każdą dawką szczepionki zostanie przeprowadzona kwalifikacja do szczepienia, a fakt szczepienia odnotowany będzie w eKarcie Szczepień.

 

Chęć wzięcia udziału w szczepieniach oznacza zgodę na wyrażenie przetwarzania danych osobowych przez placówki realizujące ten projekt.

 

(16. 12. 2020)

Zdjęcie: Pixabay