Oddziały




„Modernizacja systemu łączności
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu”



„Innowacyjne, małoinwazyjne metody typu „non-fiuson” i „fiuson” chirurgicznego leczenia dysfunkcji układu kostno - neuro - mięśniowego człowieka”




„Poprawa jakości powietrza poprzez zaprojektowanie i wykonanie termomodernizacji 9- cio kondygnacyjnego budynku B Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu”




„Zapewnienie rozwoju elektronicznych usług publicznych poprzez zakup i wdrożenie systemu informatycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 4 w Bytomiu”




„Zaprojektowanie i wykonanie wielobranżowej modernizacji (adaptacji) VIII piętra (z wyłączeniem zespołu pomieszczeń przy ścianie zewnętrznej kierunku zachodniego wraz z korytarzem) budynku B dla potrzeb Oddziału Otorynolaryngologii oraz adaptacji pomieszczeń budynku C2, po dyslokacji Oddziału Otorynolaryngologii w celu utworzenia 30-łóżkowego Oddziału Medycyny Paliatywnej”







„Modernizacja stanowisk pracy oraz szkolenie służące eliminowaniu zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy oraz nabyciu nowych kompetencji przez pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu i umożliwiających kontynuowanie pracy osobom w wieku aktywności zawodowej”







„Modernizacja energetyczna budynków Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu wraz z instalacją systemu ogniw fotowoltaicznych i instalacją pomp ciepła w celu poprawy efektywności energetycznej modernizowanych budynków”


21 km biegiem. Bytomski Półmaraton zaliczony PDF Drukuj Email

 

Tomasz Ruciński z Oddziału Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej oraz Dariusz Łukasza z Oddziału Neurochirurgii i Neurotraumatologii  reprezentowali nasz szpital podczas Bytomskiego Półmaratonu.

 

 

 

Dla dra Rucińskiego był to już trzeci udział w jednej z największych imprez biegowych na południu Polski. Dystans 21 km pokonał osiągając wynik 2:12:20. Możemy zdradzić, że udział w tym wydarzeniu był dla doktora Rucińskiego rozgrzewką przed największą imprezą biegową na Śląsku, która odbędzie się w październiki. Trzymamy kciuki!

Warto dodać, ze w tym roku odbyła się już 10. Edycja Bytomskiego Półmaratonu. Z roku na rok startuje w nim coraz więcej biegaczy. Pierwszy Półmaraton ukończyło 361 zawodników, w tym roku do Bytomia zjechało prawie 1,5 tys. osób. Byli to zarówno miłośnicy biegania, jak i ci, którzy uprawiają nordic walking.