O Izbie Przyjęć w Radiu Katowice PDF Drukuj Email

dr Zahuta i dr Kwiatek w Radiu Katowice

Jakich informacji potrzebuje lekarz, kiedy pacjent trafia do szpitalnej Izby Przyjęć? Kiedy należy bezwzględnie wezwać pogotowie, a kiedy udać się po poradę do lekarza POZ? Dlaczego warto mieć w portfelu (albo widocznym miejscu w domu) listę zażywanych leków? Czy czerpanie wiedzy medycznej z seriali i Internetu może okazać się niebezpieczne? Posłuchajcie „Radiowego Poradnika Medycznego” Radia Katowice.

Kulisy pracy Izby Przyjęć, w rozmowie z red. Jadwigą Woźnikowską-Skowrońską, odsłaniają dr Małgorzata Zahuta i dr Sebastian Kwiatek.

Całej audycji można posłuchać tutaj

dr Zahuta i dr Kwiatek z redaktor Jadwigą Woźnikowską