Uwaga! Nocna i świąteczna opieka w Sigmie-Bi PDF Drukuj Email

Ważna informacja dla pacjentów – po 1 października świadczenia w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej udzielane będą w jednym miejscu (a nie jak wcześniej deklarowano – w trzech).

Dyrektorzy trzech bytomskich szpitali podpisali porozumienie, na mocy którego przekazali świadczenie porad ambulatoryjnych w nocy (od 18.00 do 8.00) i dni ustawowo wolne od pracy jednemu podmiotowi – Centrum Medycznemu Sigma-Bi (Bytom, ul. Chrzanowskiego 23, tel. 32 389 70 85). Dotyczy to świadczeń udzielanych zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Świadczenie porad w jednym miejscu ułatwi pacjentom w nagłych przypadkach szybkie dotarcie do lekarza i pielęgniarki i uzyskanie pomocy bez zbędnej zwłoki.

fot. www.google.pl