Mówią o nas w całej Polsce PDF Drukuj Email

W ciągu kilu ostatnich dni głośno było o sukcesie naszych lekarzy, którzy z powodzeniem wykonali operację klipsowania tętniaka tętnicy szyjnej z trzykrotnym, farmakologicznym zatrzymaniem akcji serca. Dr Marek Czekaj, dr Jacek Trompeta i dr Wojciech Chrobak opowiadali o tym m.in. na planie programu Dzień Dobry TVN. Przedstawicielom wszystkich mediów bardzo dziękujemy za zainteresowanie (linki do przekazów medialnych dostępne tutaj). Bez Was, nie moglibyśmy opowiedzieć pacjentom o naszej pracy.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pani Anety Daniel-Cudok, która opowiadała o swoich wrażeniach przed i po operacji. Mamy nadzieję, że mimo stresu, jaki przeżywała Pani przed kamerami i mikrofonami, za jakiś czas, tę medialną przygodę będzie Pani wspominała ze wzruszeniem:-)

Zobacz zdjęcia z planu Dzień Dobry TVN

Zobacz zdjęcia z wizyty TVN 24