Oddziały
„Modernizacja systemu łączności
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu”„Innowacyjne, małoinwazyjne metody typu „non-fiuson” i „fiuson” chirurgicznego leczenia dysfunkcji układu kostno - neuro - mięśniowego człowieka”
„Poprawa jakości powietrza poprzez zaprojektowanie i wykonanie termomodernizacji 9- cio kondygnacyjnego budynku B Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu”
„Zapewnienie rozwoju elektronicznych usług publicznych poprzez zakup i wdrożenie systemu informatycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 4 w Bytomiu”
„Zaprojektowanie i wykonanie wielobranżowej modernizacji (adaptacji) VIII piętra (z wyłączeniem zespołu pomieszczeń przy ścianie zewnętrznej kierunku zachodniego wraz z korytarzem) budynku B dla potrzeb Oddziału Otorynolaryngologii oraz adaptacji pomieszczeń budynku C2, po dyslokacji Oddziału Otorynolaryngologii w celu utworzenia 30-łóżkowego Oddziału Medycyny Paliatywnej”„Modernizacja stanowisk pracy oraz szkolenie służące eliminowaniu zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy oraz nabyciu nowych kompetencji przez pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu i umożliwiających kontynuowanie pracy osobom w wieku aktywności zawodowej”„Modernizacja energetyczna budynków Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu wraz z instalacją systemu ogniw fotowoltaicznych i instalacją pomp ciepła w celu poprawy efektywności energetycznej modernizowanych budynków”


5 maratonów w 17 miesięcy! PDF Drukuj Email

Korona Maratonów zdobyta przez Bartosza Podolskiego, fizjoterapeuty z naszego szpitala! Przebiegł on 5 maratonów w 17 miesięcy, znacznie krócej niż wymaga tego regulamin odznaki, który daje zawodnikom 24 miesiące na pokonanie królewskich dystansów. Koronę Maratonów Polskich przyznaje Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie (pomysłodawca odznaczenia), organizator Cracovii Maratonu.

 

 

 

Aby ją zdobyć, należy przebiec maratony w: Dębnie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Warszawie. Nas reprezentant zaczął 17 miesięcy temu od Dębna, gdzie ukończył maraton z czasem 4 godz. 24 minuty. Później wziął udział w maratonach we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie, gdzie uzyskał czas 4:30. Ostatni maraton na królewskim dystansie pokonał z najlepszym czasem – 4:21, ale warto podkreślić, że w międzyczasie zaliczył jeszcze kilka innych biegów, m.in. w Katowicach w Silesia Maratonie, który przebiegł z czasem 4:16. Natomiast w 9. Bytomskim Półmaratonie przebiegł dystans 10 km w 45 minut 49 sekund.

Bartosz Podolski spędza czas bardzo aktywnie. Na co dzień jest fizjoterapeutą, w wolnym czasie biega i gra w piłkę nożną. Poza tym dba o dobrą formę przyszłych pokoleń sportowców. 2 razy w tygodniu trenuje dzieci w klubie Gwarek Tarnowskie Góry, gdzie jest kierownikiem 1. drużyny dzieci z roczników 2010 – 2011.