Jerzy Pieniążek gościem Spotkań Medycznych im. Krystyny Bochenek PDF Drukuj Email

dr Jerzy Pieniążek

Jak sobie radzić z bólem nóg, kolan czy stóp? Co jest przyczyną tego bólu? Na pytania odpowiadać będzie dr Jerzy Pieniążek, ordynator Oddziału Neurochirurgii i Neurotraumatologii, dyrektor naszego szpitala, w trakcie Spotkań Medycznych im. Krystyny Bochenek. Poprowadzą je: Anna Sojka z Radia Katowice i Agata Pustułka z Dziennika Zachodniego.

Spotkania medyczne są otwarte dla publiczności. Uczestniczy w nich ok. 100 osób, w zależności od poruszanego tematu. Każdy, kto chciałby zadać pytanie dr Jerzemu Pieniążkowi, może przyjść na spotkanie 7 czerwca (środa) o 17.00 do studia Polskiego Radia Katowice przy ul. Ligonia 29 (wstęp bezpłatny). Można też wysłać je wcześniej mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Relacji ze Spotkań Medycznych będzie można posłuchać 13 czerwca w Radiu Katowice o 13.00 i 21.00, a także poczytać w Dzienniku Zachodnim 17 czerwca.

Na zdjęciu: Spotkanie Medyczne z udziałem dr Beaty Bergler-Czop z Kliniki Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.