Laboratorium zaprasza na badania PDF Drukuj Email

pobieranie krwi z żyły

200 osób będzie mogło skorzystać z bezpłatnych badań krwi w naszym szpitalu. To prezent od laborantów z okazji Dnia Diagnosty Laboratoryjnego (obchodzonego 27 maja).

W ramach bezpłatnych badań pacjenci będą mieli oznaczony poziom glukozy, cholesterolu i kreatyniny. Warunek – na pobranie krwi koniecznie trzeba stawić się na czczo.

Badania potrwają do 26 maja. Niewykluczone jednak, że z powodu dużego zainteresowania limit zostanie wyczerpany wcześniej.

(zdjęcie ze strony: fakt.pl)