Slider w programie „36,6” Telewizji TVN! PDF Drukuj Email

Neurochirurdzy przy stole operacyjnym, kamerzysta z boku

Uchylamy rąbka tajemnicy – będziemy w nowym medycznym programie Telewizji TVN „36,6”, którego prowadzącą jest Ewa Drzyzga. Kilka dni temu odwiedziła nas ekipa krakowskiego oddziału TVN i nagrywała materiał o implancie Slider, który podbija medialny świat pod hasłem „zęby rekina”. Było przesympatycznie!

O implancie opowiadał dr Jerzy Pieniążek, współtwórca Slidera. Bardzo żałujemy, że w nagraniu nie wziął udziału dr Lechosław Ciupik, pomysłodawca implantu. Bardzo serdecznie go pozdrawiamy! Emisję programu zaplanowano na jesień.

Wiecej zdjęć zobaczysz tutaj

Kamerzysta przygląda się pracy chirurgów

Nagranie w gabinecie dyrektora J. Pieniążka

Zdjęcie pamiatkowe - dziennikarze i dr Pieniążek