Nasi lekarze w cyklu ”Twoje zdrowie” w RMF FM! PDF Drukuj Email

dr Chrobak udziela wywiadu

Tętniaki będą tematem kolejnego cyklu „Twoje zdrowie” w radiu RMF FM i dzienniku „Fakt” w najbliższą środę, 5 kwietnia. Mówić będą o nich: dr Tomasz Ruciński z Oddziału Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej, a także dr Wojciech Chrobak z Oddziału Neurochirurgii i Neurotraumatologii.

5 kwietnia słuchajcie „Faktów” w RMF FM jeszcze uważniej i sięgnijcie po gazetę!

Będziecie mogli też porozmawiać z lekarzem telefonicznie. Pomiędzy 10.00 a 12.00 ekspertem w katowickim studiu RMF FM będzie dr Tomasz Ruciński.

dr Wojciech Chrobak udziela wywiadu reporterce RMF FM

dr Tomasz Ruciński udziela wywiadu radiu RMF FM