Oddziały
Konkurs na nazwę drużyny piłkarskiej PDF Drukuj Email

Dział Marketingu i Promocji ogłasza konkurs na nazwę dla naszej amatorskiej drużyny piłkarskiej, która zostanie zgłoszona do rozgrywek „Bytomskiego Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich”, organizowanego przez OSiR Bytom. Najlepszej drużynie w mieście zostanie przyznany tytuł Halowego Mistrza Bytomia. Nazwa nie powinna być długa, składająca się maksymalnie z dwóch wyrazów. Liczymy na ciekawe pomysły, które należy zgłaszać do dnia 27 maja br na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Osobie, która wymyśli najciekawszą nazwę zostanie wręczona monografia „Szpital Górniczy”.

 

 

Zgłoszenie propozycji nazwy drużyny jest równoznaczne z nieodpłatnym przekazaniem na Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu praw do proponowanej nazwy – bez dodatkowych oświadczeń w tym zakresie.

 

Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać:

  • proponowaną nazwę drużyny,

  • imię i nazwisko zgłaszającego,

  • telefon oraz adres zamieszkania,

  • klauzulę: „Zgadzam się na publikację i przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z konkursem na nazwę drużyny piłkarskiej, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

     

    A.B.