Oddziały
Konkurs fotograficzny PDF Drukuj Email

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w I edycji konkursu fotograficznego „Letnie spojrzenie na budynki szpitala”. W konkursie może wziąć udział każdy kto pasjonuje się fotografią. Uczestnicy mogą zajmować się fotografią hobbistycznie lub zawodowo, korzystać z dowolnego rodzaju sprzętu fotograficznego i utrwalać zdjęcia w wybranej technice fotograficznej. Można zgłosić dowolną ilość fotografii.

 

Zgłoszenie zdjęć do konkursu oznacza wyrażenie zgody na ich nieodpłatne, wielokrotne wykorzystywanie przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu w celach promocyjnych. Prace z imieniem i nazwiskiem autora należy przesyłać w terminie do dnia 31.08.2009 r.

Prace konkursowe przyjmowane będą wyłącznie w formie elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub za pomocą poczty tradycyjnej na adres szpitala z dopiskiem na kopercie „Dział Marketingu – konkurs fotograficzny”.

Zdjęcia powinny mieścić się w określonych ramach: muszą być zapisane w formacie JPG, wielkość pliku nie może przekraczać 1,5 MB. Dodatkowo przy zgłoszeniu za pośrednictwem tradycyjnej poczty pliki z fotografiami konkursowymi należy zapisać na płycie CD lub DVD.

Na zwycięzców czekają nagrody niespodzianki.

 

Oceny prac dokona jury w składzie:

  • Adrian Garcorz Z-ca Dyrektora ds. Adm.- Technicznych

  • dr Ewa Bień Kierownik Pracowni Endoskopowej

  • Urszula Woźniak Inspektor ds. osobowych

Efektem konkursu będzie prezentacja nagrodzonych prac na korytarzach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu. Ozdobią one i ubarwią ściany szpitala, będą miłym akcentem zarówno dla pacjentów jak i dla odwiedzających, ukazując artystyczne spojrzenie na zabudowę szpitalną.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat konkursu można uzyskać w Dziale Marketingu, tel. kontaktowy 032/ 3964657.

Gorąco zachęcamy do udziału!